Hakkımızda

Hakkımızda

Hikwo 30 yılı aşkın ticari bilgi birikimi, öz sermaye ve tecrübe ile birlikte bir yaşam tarzı markası olarak ön plana çıkmaktadır. Markamız şuan sadece takı ve aksesuar alanında ürünlerinin satışını online platformlarda gerçekleştirir. Ürünlerimiz 1. Sınıf işçilik ile birlikte üretilmekte ve ülkemizin neresinde olursanız olun kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Firmamız Güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir ürün kalitesi, uygun fiyat seçenekleri, güncel moda takibi ve her ay yüzlerce yeni ürün seçenekleriyle sizlere en güzel hizmeti sunmakta, Kolye, Küpe, Bileklik, Yüzük, Bilezik, Şal, Çanta, Kemer ve Çocuk Toka çeşitlerinden oluşan zengin ürün grupları, binlerce farklı model çeşitleri ve renk seçenekleriyle sizlerin zevklerinize hitap etmektedir.

Misyon

Yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ve hızlı teslimat ile sizlere sunarak, mutlu müşterilere sahip olmak en temel amacımızdır.
 
Vizyon

Odak noktamız, takı sektöründe büyümeye ve yeni zirvelere ulaşmaya devam ederken, tüm müşterilerimiz tarafından güvenilir olmaktır. 
Vizyonumuz sektöründe lider ve sektöre yön veren bir firma olmaktır.
 
İş Felsefemiz

Her müşterimizin dünyadaki en önemli kişi olduğuna inanarak,her müşterimize en iyi kaliteyi vermemiz ve müşteri için doğru olanı
yapmamız gerektiğine inanıyoruz.

 
Yükleniyor...